نامه ی سردار دلها  به مالک خانه ی متروکه که در حین جنگ با داعش
ترجمه : به نام خداوند بخشایشگر مهربان

خانواده عزیز و محترم ، درود بر شما ، من برادر فقیر شما هستم و نام من قاسم سلیمانی است. و شما من را مطمئناً می شناسید.

ما در همه دنیا خدمت زیادی به اهل تسنن کرده ایم. من شیعه هستم و شما اهل سنت هستید. اما  به یک روش یا  دیدگاهی  من نیز از اهل سنت هستم ، زیرا ما معتقدیم سنت پیامبرسنت خدا ست ، باشد که خداوند ما را بیامرزد و به خواست خدا ، دنبال راه او باشیم.
از طرف دیگر ، شما شیعه هستید ، زیرا اهل بیت را دوست دارید ، سلام الله علیهم. من از طریق قرآن شریف ، صحیح بخاری و کتابهای دیگر در خانه شما متوجه شدم  که شما یا شما مذهبی هستید.
ابتدا عذرخواهی می کنیم و لطفاً  دلیل مرا را بپذیرید که بدون اجازه از خانه ی شما استفاده کردیم.
در مرحله دوم ، هر گونه خسارت وارده به خانه ی شما ما آماده پرداخت ضرروزیان هستیم. و از  قرآن کریم بنیابت از شما و خودمان، طلب استخاره کردم و پاسخش به  آیاتی مبارک از سوره فرقان ، صفحات 361 و 362  توجه تان را جلب می کنم . لطفاً آن را بخوانید و درمورد وضعیت خود و ما فکر کنید.
من در خانه شما نماز خواندم و به قصد ثواب شما دو رکعت نما ز ادا  کردم و از خداوند متعال خواستم پایان خیر برای شما رقم بخورد . ما یلم خواهش کنم به فرزندتان یا برادرتان سلیمانی دعا  کنید اگر فکر می کنید ما یا من به خاطر استفاده از  این  بدون اجازه شما مدیون هستیم ، این شماره تلفن من در ایران است ، امیدوارم که با من تماس بگیرید و از من هرچیزی  راکه  خواستید آماده  ادای دین هستم.
 فرزند و برادر شما - سلیمانی
شماره تلفن منزل 0098در ایران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لولاک شاپ Saya کد معرف 7030 خرید لوله گالوانیزه مستر Charlie همه چیز دانلود پاورپوینت استخدام ها