در حاشیه اشتباهات لپی و چاپی و آدرس های اشتباهی نه چندان اتفاقی .
مدیرکل پارلمانی وزارت دادگستری و حقوقدان عضویت هیات علمی دانشگاه پیام نور در دیدار با نایب رییس اتحادیه صنف آرایشگران نه تهران

احتمالاً ؛ماجرا  از اینجا شروع  میشود: با تذکر اشتباهی به وزیربازرگانی!!! در سالهای خوش وکالت » سایت خبری .( dayyernews.com › 697-tzkr-nabjae-jlalean-bh-vzerba.)»» نماینده دیر،کنگان و جم در مجلس شورای اسلامی اخیراً طی سئوالی ازوزیر بازرگانی و فراخواندن وی به مجلس؟!
بعد از آن سالها ی دوری از " زادگاه "یکی از شاخه های زیر گروه بازرگانی وصنف آرایشگران موقعیت مناسبی برای دید وبازدید انتخاباتی  و فراموشی ماجرای تذکر اشتباهی به وزیر بازرگانی بود .
 پس از کلی لابی و چانه زنی بالاخره رئیس اتحادیه ی صنف مذکور  قبول کرد که کلاس خود را حفظ کرده و نایب خود را در این سطح دیدار با مدیرکل راضی نماید و نشستی کوتاه باهم داشته باشند و برای نشان دادن حرمت میهمان نام آشنا تنها پذیرفتند  آنچنان در عکس هویداست ، فنجان بزرگتری را که نشان از احترام در این جلسه بود روی میز  جلو میهمان بگذارند.؟!
 پس از تک و تعارفات اولیه ، مدیرکل لب به تعریف گشود، بابت تذکر اشتباهی به وزیر بازرگانی در سالهای وکالت هنوز غصه می خورم . ولی تو یه حوزه ی جدید برای انتخابات فعالم  وضعم بدک نیست در هر چهار شهرستان 85% آراء با من هستش !  یه نفر هم  که رقیب احتمالی ام بوده، اساسی زیر آبش را  زدم پیش کاندیداهایی که رد شدند  با تماسی تلفنی و اگر بشود حضوری !  همه ی مسئولیت رد شدن این دست کاندیداهای محترم نه فقط در کل حوزه ی انتخابیه  بلکه در کل کشور از گذشته تا بحال و حتی آینده را به او چسباندم ( البته برخی هم به من گفتند پس چرا خودت را که اینهمه تخریبش می کنی ، رد نکرده ؟!  آره ، آره سوالی موجه و چالش برانگیزی بود، که جوابش را گذاشتم برای بعد از انتخابات . ، از سوی دیگر، خود شما میدانید این بانوی همشهری هم مزاحم است خیلی هم دوست ندارم " ردش" را بزنم ولی چه میشه کرد؟! ، . آره . تو دست وپای ما  داره می پیچه  ومی چرخه! نگو ! یهو گوش شیطان کر عصبانی میشم و !
نایب رئیس : بالاخره  انتخاباته برادر آدم اخلاق مدار که عصبانی نمیشه و "رد "کسی رو نمی زنه !
مدیرکل : چکارکنم دست تنهایم بخدا . یه بوقچی تازه کار "نزار" تحویل دادن اینقدر خیط کاشته،  که"شیپور چی " توکارتون سریال پسر شجاع این حجم خرابی بار نیاورده !  در این دنیای وانفسای معدود یاور"چه میشه کرد با هاش میسازم ، شاید تا عید نوروز راه بیفته تا برای سیزده بدرکار بده !
آقا زاده ی هم دارم که چه عرض کنم . گرچه مدل آقا زاده بازی دیگه خیلی  وقته کم رنگ شده، اما وارد گود کرده ام. او با  یک عیب کوچولو ،  جو گیر شده و فوری از کوره به در می رود و همه را به جوک بی مزه ، بی نمک، می بندد؟!
اخوی هم گذاشتم رو دستش که گاف نده ولی اخوی هم بنده خدا شب کاره گاهی وقتا بابت بیداری،  چشماش قرمز میشه ، همکاراش، در شرکت بهش گیر دادن که بخاطر رای به ما چشم سرخی کرده ! چند جایی هم رفته سعی کرده  با اسم ورسم بهره گیری از طرح محله ی (.) گزارش این یکی و اون یکی بده ! که شاید طرفدارای کاندیدایی دگه نفله و آش ولاش کنه؛  ولی مخاطبای گزارش ، بازهم بخودش شک کردند.؟!
 ناچارم چکار کنم ؟! چاره ی نیست بزار بهتون بگم که کی رد کرده شما  رو وشاید  در انتخابات اتحادیه ی صنفی هم شما رو رد کنند. شماره همه رو گیر میارم : الو  . الو. من میدونم کی شما رو ردکرده ؟! آه خدای من ! نمی دانم چرا اینقدر عصبانیم !؟

منبع : برگرفته ی از یاداشت های اینترنتی ( اگر نیاز شد؟ قسمت های بعدی را  هم می توانید دنبال کنید ! )

عبدالمجید اورا

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خريد و فروش باغ ويلا در غرب استان تهران حرفه پلاس وب لاگ آفتاب mo20.avablog.ir !!!بـــــــدون شــــرح!!! کاغذی دارم ذاتش سفید ولی سیاه از خاطره ها!!! معرفی مکان های گردشگری jeytoo مهدویت(mahdaviat) دلنوشته های یک بانو